Pierwsze warsztaty odbyły się wczoraj!

Wczoraj miałem ogromną przyjemność (i stres) poprowadzić dla Was pierwsze warsztaty. Mam zresztą potwierdzenie stresu, pomimo że przecież nie biegałem po sali…

Pierwszy „Lightroom dla początkujących” odbył się w Galerii EIZO w Warszawie.

Galeria EIZO jest specjalnie przygotowanej pod taką tematykę, wyposażona w profesjonalne monitory EIZO, wysokiej jakości projektor i unikalne oświetlenie.

Na wstępnie chciałbym bardzo wszystkim uczestnikom podziękować! Byliście świetni i pozostaje mi jedynie mieć nadzieję, że spełniłem Wasze oczekiwania – jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, to zapraszam do kontaktu, abym mógł naprawić błędy. Przy okazji nie mogę nie wspomnieć Pawła Jońcy, który dostarczył mi ogromną ilość feedbacku o zakresie kursu oraz był na tyle miły, że przesłał mi kilka zdjęć, z pozwoleniem na wykorzystanie (znajdziecie je poniżej: górne prawe oraz dolne lewe).

Już wkrótce będę przygotowywał kolejne propozycje terminów dla Was, ale jeśli sami chcecie się do mnie zgłosić, to zapraszam do kontaktu poniżej.

Jednocześnie wykazaliście zainteresowanie kursami indywidualnymi – jestem gotowy takie warsztaty poprowadzić i proszę o indywidualny kontakt w tej sprawie.

Zgłoszenie

Jeśli chcecie zaproponować datę na warsztaty, która Wam pasuje i Was interesuje, to proszę to zrobić poniżej, za pomocą formularza, lub wysyłając do mnie maila, tutaj.

Dodaj komentarz